niedziela, 5 maja 2013

Projekt Książka - Tydzień 5 - Horror - SierociniecNiestety to już ostatni post z tego cyklu bo i ostatni tydzień projektu własnie dobiega końca. Znowu miałam problemy z internetem i dlatego tak późno ten post :) O ile warunki pozwolą to postaram się troszkę więcej rzeczy wrzucić w nadchodzącym tygodniu.

No ale do rzeczy. Tydzień Horrorów, których osobiście nie znoszę i czytać nie zamierzam, oglądać tym bardziej. Uważam po prostu, że nie ma sensu z własnej woli się tak strasznie bać. Wole filmy lekkie, miłe i przyjemne, a czasem wzruszające, albo z jakąś zagadką. Mroczne, przerażające zagadki nie wchodzą w grę. Jedyny horror jaki obejrzałam to "Sierociniec" i bałam się jak 150! chociaż tyle, że był po hiszpańsku i nie wszystko zrozumiałam (oglądałam go z moją grupą zajęciową z j. hiszpańskiego na studiach).
Biorąc pod uwagę moje zdanie na temat horrorów ciężko było mi się zabrać za ten tydzień. W efekcie jest praca inspirowana tym jedynym obejrzanym horrorem czyli sierocińcem.

Dzisiaj zrobiłam mani w dobrym kierunku i zaczynając od lewej na paznokciu małego palca mamy baloniki bo wszystko zaczęło się od imprezy urodzinowej małego chłopca, jeżeli dobrze pamiętam. Odbywała się ona w domu co zostało uwiecznione na paznokciu serdecznym. Na imprezie najbardziej przerażający był chłopiec w masce, a właściwie w jakiejś szmacie zasłaniającej jego zdeformowaną twarz co widzimy na paznokciu środkowym. Palec wskazujący dostał babcie przechodzącą przez pasy, która ukazuje się matce chłopca, który w dziwnych okolicznościach znika podczas swoich urodzin. Jest poszukiwany przez cały film i dopiero na końcu dowiadujemy się gdzie jest. Ale nie będę opowiadać całego filmu, bo a nóż ktoś lubi horrory i akurat tego nie widział? :)

Zdjęć niezbyt wiele bo wydaje mi się, że wszystko świetnie widać, więc nie będę przeginać, a i nie za wiele ich zrobiłam ;)
Pozdrawiam :)

12 komentarzy:

 1. fajne, a film straszny, dla mnie nie do obejrzenia, ale ja nie cierpię horrorów ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie ;)
  lubie Sierociniec, choc horrorem bym go nie nazwała :D ale ja to lubie krwawe sieczki - Piła, Hostel itp :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie odwzorowałaś historię filmu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. BOSKIE BOSKIE BOSKIE !!!!
  Film oglądałam jakiś czas temu i baardzo mi się spodobał :)
  Świetnie ujęłaś szczegóły filmu !


  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nienawidzę horrorów ! Jestem z tych bardziej co gustują w komediach romantycznych czy czymś takim ;) Ale fajniutko Ci wyszło !

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja horrory uwielbiam :) akurat ten oglądałam. Uważam, że zdobienie naprawdę udane! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam tak samo jak Ty- nienawidzę horrorów:P! Dlatego ja zainspirowałam się okładką:D

  Fajnie Ci wyszło, podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zwykle bardzo pomysłowe :)

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, a jeśli już skomentowałeś to bardzo Ci za to dziękuję :) Miłej podróży po moim świecie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...