środa, 17 kwietnia 2013

Projekt Książka - tydzień 2 - Kryminał


Mam już internet więc czym prędzej wracam :D i dziękuję dziewczynom za wsparcie i to że napisałyście, że czekacie :) bardzo to było miłe :)
Zacznę od pracy którą zmalowałam w sobotę więc już na koniec tygodnia, ale myślałam, że może jakimś cudem internet do mnie powróci i uda mi się ją opublikować przed końcem tygodnia, niestety tak się nie stało więc będzie teraz :)
Mam wiele kryminałów w domu i sporo z nich już przeczytałam, ale kurczę namalować to to jest strasznie trudna sprawa. Przeglądałam je wielokrotnie w zeszłym tygodniu poszukując inspiracji i niestety nic z tego nie wyszło. W końcu dałam za wygraną i zmalowałam mani inspirowane gatunkiem a nie konkretną książką :) Przeglądające pracę z zeszłego tygodnia innych dziewczyn zauważyłam, że nie tylko ja miałam taki problem więc nie jest źle :)Zamysł był taki, że będą to kolejne etapy kryminalnej historii :) W momencie robienia zdjęć kapnęłam się,. że wyszło trochę po chińsku bo historia toczy się od kciuka do małego palca więc od lewej do prawej zamiast jak to zwykle u nas od prawej do lewej, ale dacie radę na pewno :)


Zaczyna się od wielkiej miłości - niekoniecznie odwzajemnionej. Następnie jest wielka zagadka czy to się uda, czy ma sens i jak się skończy. Środkowy palec obrazuje kłótnie, spory i początki krwawych intryg. Następnie jest zabójstwo po którym nic już nie jest takie jak wcześniej. Ostatni paznokieć pokazuje wieczny, błogi i często bardziej radosny odpoczynek. 
Po przebudzeniu w niedzielę wpadłam na, moim zdaniem, lepszy pomysł, oczywiście go zrealizowałam i pokażę w którymś z następnych postów :)Teraz chciałam się pochwalić, że idę na targi kosmetyczne : 

Zdjęcie zapożyczone z FB Dni urody i spa

Właśnie dzisiaj wygrałam bilet na te targi na ich FB :D także bardzo mnie to cieszy :D

A i na koniec jeszcze zachęcam do śledzenia mojego bloga przez Bloglovin :) Trzeba kliknąć tą panienkę pod obserwatorami i wszystko się dowiecie :) Mi bardzo przypadła do gustu ta forma śledzenia blogów i właśnie muszę nadrobić całą nieobecność czyli jakieś ponad 300 Waszych notek :P

Pozdrawiam

9 komentarzy:

 1. zabójstwo na palcu serdecznym jest najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie zrobione :) i bardzo fajna interpretacja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne pazurki :D gratulacje !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie fajne :D Pomysłowa z Ciebie kobietka :*

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania, a jeśli już skomentowałeś to bardzo Ci za to dziękuję :) Miłej podróży po moim świecie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...