wtorek, 25 listopada 2014

Wodne piórka w towarzystwie jesiennego gradientu

Dzisiaj mam dla Was jedno z moich ulubionych zdobień. Naklejki wodne w kształcie piórek a do tego moje ukochane cieniowanie :D kolory lakierów do cieniowania dobrałam do kolorów piórek, a same naklejki pocięłam tak żeby pasowały do mojej wizji ;) Lakiery to neonowy róż od Allepaznokcie.pl nr 65 i brązowy lovely z serii must have nr 8. Biały to oczywiście Sally Hansen White On nr 300. Mam nadzieję, że Wam się spodoba ;)
Piórka możecie kupić w BornPrettyStore, a dokładnie tutaj ;) a z kodem CIBQ10 dostaniecie 10% zniżki o ile produkty w koszyku nie będą przecenione (o co ostatnio trudno, bo u nich promocja goni promocję ;p ).

niedziela, 9 listopada 2014

Wibo OneCoat

Dzisiaj mam dla Was przepiękny lakier Wibo OneCoat nr 17. W zapowiedziach były informacje (poza tym nazwa też na to wskazuje), że lakiery będą kryły po jednej warstwie. O ile przy ciemnych kolorach jest to możliwe tak a przypadku jasnych, pastelowych kolorów od dawna stanowi wielkie wyzwanie dla firm produkujących lakiery. W związku z tym postanowiłam nie ułatwiać WIBO sprawy i, w Rossmannie gdzie możemy zakupić te lakiery, chwyciłam za jasny pastelowy róż. Dawno takiego szukałam, więc ucieszyłam się (z nutką podejrzliwości), że będę mieć pięknego jednowarstwowca :D

Rzecz jasna długo nie czekałam na malowanie i testy. Już na drugi dzień wypróbowałam lakier i się zachwyciłam :D Był to strzał w dziesiątkę. Lakier świetnie kryje (możliwe są lekkie prześwity, ale mi udało się ich raczej uniknąć), konsystencje ma troszkę bardziej gęstą i warstwa lakieru przez to nie wychodzi bardzo cienka, ale schnie fajnie. Pewnie dzięki temu, że maluje się grubszą warstwą, lakier kryje tak szybko. Dodatkowo nie smuży i nie zalewa skórek. Nie wiem jak jest z innymi kolorami, ale ten jest wspaniały.

czwartek, 6 listopada 2014

Marynarsko

Oj strasznie dług mnie tu nie było... praca jest strasznie wyczerpująca, a pogoda popołudniami jest tak ponura, że nie ma ochoty na nic. Częściej ostatnio chodzę z niepomalowanymi paznokciami. Trochę mi smutno z tego powodu, ale mam nadzieję, że niedługo jakoś się to wszystko unormuje i będę miała więcej czasu na paznokcie i na pisanie tutaj. Muszę powiedzieć, że zmobilizowała mnie szczególnie theCieniu, pytając pod ostatnim postem kiedy wrócę ;) Tak mi się miło zrobiło i trochę głupio, że mnie tu nie ma więc postanowiłam coś napisać.

Po tym przydługawym wstępie mam dla Was zdobienie marynarskie. Kocham takie zdobienia od zawsze, ale nigdy u siebie go nie wykonałam. Moją mistrzynią takich zdobień jest Amethyst - każde jej marynarskie zdobienie wywołuje u mnie ciarki i mogę się w nie gapić godzinami :D Ale do rzeczy. Do zdobienia zainspirował mnie top, który przyjechał do mnie aż z Kanady. Jest to przeźroczysta baza z różnej wielkości heksami w kolorach białym, czerwonym i niebieskim. Są to moim zdaniem idealne kolory do marynarskich wzorów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...