sobota, 19 lipca 2014

Letnie paseczki z gwiazdką

Dzisiaj mam dla Was bardzo letnie zdobienie. Sama chętnie z takim wyszłabym na plażę :D powiem szczerze, że szalenie mi się ono podoba mimo, że jest dość proste. Paseczki zrobiłam za pomocą cieniutkiej tasiemki na białej basie. Do zdobienia użyłam, moim zdaniem błękitu z mySecret nr 148 MINT oraz brzoskwinki z blogerskiej kolekcji od WIBO Peach and cream. od the Oleski :) Dzieło zwięczyły słodkie gwiazdki pochodzące z karuzeli z BornPrettyStore. Uważam, że ta karuzela jest wpaniała, bo jest bardzo zróżnicowana i każdy znajdzie coś dla siebie. Są serca, łezki, gwiazdki, trójkąty, kwadraciki i kropeczki.  Taką karuzelkę znajdziecie w dziale Nail Art a dokładniej tutaj. Kosztuje 3,42$ i na pewno starczy Wam na długo. 

czwartek, 17 lipca 2014

Kwiatowe wzorniki

Mam dzisiaj dla Was prezentację wzorników lakierowych w kształcie kwiatków. Bardzo mi się spodobały od razu jak je zobaczyłam.Każdy kwiatek ma aż 12 płatków, na które możemy nanieść dowolne kolory w dowolnej kolejności.  Ja postanowiłam każdy kwiatek poświęcić na jedną firmę lakierową. Na razie zapełniłam 4 wzorniki firmami z których mam najwięcej sztuk lakierów.

wtorek, 15 lipca 2014

Kawusia

Dzisiaj mam dla Was dzienną dawkę kofeiny z precelkiem ;) Zwykłe stempelki z płytki Cheeky JUMBO PLATE 10 Happy Nails. Podkład pod nie to Sally Hansen White On 300, stemple i pozostałe paznokcie to KOBO colour TRENDS nr 13 Prague , a na paznokciu małego palca mamy jeszcze top ze złotymi heksami Magic Visage GLAMOUR. Podobne połączenie mogłyście zobaczyć u mnie już w TYM POŚCIE. Jak widać KOBO nadaje się do idealnie do stempli. Wszystko ładnie się odbiło ;)

niedziela, 13 lipca 2014

Całopaznokciowe naklejki wodne

Dzisiaj mam dla Was naklejki wodne, które są na cały paznokieć i mają tło przez co są grubsze niż zwykłe naklejki wodne. Nie zrobiłam zdjęcia przed rozcięciem, ale możecie je zobaczyć TUTAJ - ja mam wzór o numerze QQ-61. Znaczek, bo taki kształt ma cała naklejka starczy nam (w zależności od wielkości płytki) na wszystkie bądź prawie wszystkie paznokcie. Ja postanowiłam umieścić naklejki tylko na dwóch paznokciach u każdej z rąk. Naklejka jest o tyle ciekawa że na każdym paznokciu mamy inny wzorek. Muszę jednak zaznaczyć, że jest troszkę bardziej problematyczna niż te zwykłe małe naklejki wodne. Jest grubsza, bardziej sztywna i nie tak łatwo jest usunąć jej część która wystaje poza paznokieć. Wygląda jednak bardzo fajnie i pewnie skuszę się jeszcze na kolejny "znaczek" z tej serii.

wtorek, 1 lipca 2014

Robimy stempelkowe naklejki

Pod jednym z postów w którym wykorzystałam metodę zdobienia paznokci poprzez stempelkowe naklejki, anonim poprosił o bardziej szczegółowy opis metody. Więc na życzenie zrobiłam zdobienie krok po kroku. Nie wszystko wyszło idealnie, ale uznałam, że w sumie to dobrze, bo pokaże czego nie należy robić.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...